top of page

SVATEBNÍ

INFORMACE A CENÍK

Blíží se Váš den D a hledáte někoho, kdo Vám ho zaznamená ? Čtěte dál :) 

Předsvatební komunikace

Součástí naší svatební spolupráce může být i předsvatební schůzka před Vaším dnem D, abychom se poznali

a ujasnili si všechny detaily jeho průběhu a případně jsem Vám mohla předat mnou nabyté informace a doporučení (např.kdy a kolik času je vhodné si nechat na Vaše focení, ...), případně kontakty na kvalitní dodavatele... Pokud schůzku nechcete nebo nestíháme, dá se domluvit hovor nebo videocall, případně mi jen dáte vědět čas, kdy mám dorazit a já se ve svatební den přizpůsobím :) 
Pokud byste chtěli před svatbou ještě stihnout i předsvatební focení, není samozřejmně nejmenší problém ho spojit se schůzkou a zvládnout tak příjemné s užitečným. 

 

Dostanete nadstandartní množství fotek ve vysoké kvalitě

 

Cena samozřejmě zahrnuje nejenom focení ve svatební den, ale i kompletní postprodukci všech snímků - na rozdíl

od jiných fotografů předávám všechny upravené fotografie ze svatby, takže jich nedostanete např. jenom 100 ks,

ale všechny povedené -  tedy v závislosti na počtu hodin se počty upravených odevzdávaných fotek pohybují v rámci cca 300 - 1200 kusů, takže budete mít kompletní dokumentaci Vašeho svatebního dne a hromady momentek -

vč. převodů do černobílé u vybraných záběrů.

Rychlé dodání 

Ačkoliv slibuji dodání fotek maximálně do měsíce od Vaší svatby, v naprosté většině je zvládnu odeslat dřív. Nemusíte se ale určitě bát několika měsíčního čekání, které je na trhu poměrně běžné.

Fotky dostanete samozřejmě v hi-res (vysokém rozlišení), které je vhodné k tisku (tisk je díky kvalitnímu vybavení potom možný i v rozměrech billboardu), ale i zmenšené (pro snadné vkládání na net nebo rychlé posílání) + zdarma osobní galerii na serveru zonerama.com (samozřejmě lze kdykoliv uzamknout jen pro Vaše oči), takže všechny svoje fotky budete moci všem bez problémů sdílet hned po jejich obdržení, když budete chtít. :) 

Jestli si je potom budete chtít vytisknout už bude jen na Vás :) 

Ceny nezahrnují tisk fotografií - výběr fotek k tisku i jejich nejvhodnější rozměr nechávám na Vás - fotky předávám digitálně jak v tiskové kvalitě (tisk je díky kvalitnímu vybavení potom možný i v rozměrech billboardu), tak zmenšené pro snadné vkládání na internet, takže s nimi nemáte žádnou další práci a rovnou je můžete např. poslat na Fb nebo mailem. Fotografie Vám předám na flash disku, díky čemuž se o ně budete moci velmi snadno podělit s kýmkoliv a když flash nevyužijete jako záložní disk, může Vám ještě dále sloužit.  :)

Fotografie Vám předám na flash disku, díky čemuž se o ně budete moci velmi snadno podělit s kýmkoliv a když flash nevyužijete jako záložní disk, může Vám ještě dále sloužit.  :)

Co se týká šikovné vizážistky, nebojte se zeptat, mám při ruce hned tři, tak je velká pravděpodobnost, že by práce některé z nich mohla být i ta Vaše vysněná  :) 

Ceník

 V případě, že by Vás zaujaly moje svatební fotografie, na následujících řádcích se nachází kompletní ceník pro rok 2023, který závisí z největší části na počtu hodin, které byste si přáli ve Váš svatební den profesionálně zaznamenat :

 

>> 4 hodiny focení - 8.900,-

 

>> 6 hodin focení - 12.900,-

 

>> 8 hodin focení - 16.900,-

 

>> 10 hodin focení - 19.400,-

 

>> 12 hodin focení - 22.400,-

 

 

- každá další hodina navíc - 1.500,-

 

 

 + cestovné 9 Kč/ km 

 

Pokud byste měli jakékoliv otázky, tak se klidně na cokoliv ptejte na mailu foto@nikolobrova.cz nebo zde přes kontaktní formulář stránek - moc ráda odpovím nebo poradím.. :)

bottom of page