top of page

O mně

IMG_4289a.jpg

Jmenuji se Nikol, jsem fotografka a vítám Vás na mých stránkách :)

Začátky mojí lásky k focení se dají datovat do mého dětství, ale aktivně se mu věnuji cca od roku 2009 a mými klienty jsou především lidé, kteří stojí před profesionálním fotoaparátem poprvé, takže jsem zvyklá na počáteční nervozitu i nejistotu a jsem tu od toho, abych Vám pomohla se jí zbavit a mohly vzniknout Vaše nejkrásnější fotografie. :)

Věnuji se především portrétní a svatební fotce, velmi často a moc ráda fotím lifestyle rodinné portréty vč. newborn, boudoir fotky, Pin-Up a samozřejmě i profesní business portréty - sama se neumím rozhodnout, co fotím nejradši a myslím, že je to právě ta rozličnost mojí práce, která mě baví úplně nejvíc.. :)

Miluju přirozené focení v denním světle, i když v mém ateliéru v Praze Nuslích najdete i klasická fotopozadí se zábleskovými světly. Zařídila jsem ho tak, aby se během jednoho focení dalo nafotit několik naprosto různých stylů fotek - od svěžích portétů, fotek v moderním boho stylu, klasických ateliérových potrétů, sexy boudoirových kousků až po Pin-Up, který je čerstvě obohacen i o možnost fotit v alá 50´s baru, což je v ateliérech v Čechách zcela unikátní .. :) Moc ráda fotím i v exteriérech - např. v blízkém parku Grébovka, která skrývá skvělá a rozličná zákoutí k focení, takže není problém udělat třeba fotky v ateliéru a pak se vydat na krátký výlet do přírody a pořídit fotky tam.. :)


Spolupracuji s profesionálními a úžasně milými vizážistkami, které bývají celé focení s námi, aby mohly celou dobu kontrolovat, upravovat a nebo měnit líčení a Vaše vlasy a Vy se tak nemusely starat vážně o nic a jen se nechaly opečovávat.. :)


Působím převážně v Praze, kde se nachází můj ateliér, je ovšem možné se domluvit i na focení jinde - převážně na Vysočině (Žďár nad Sázavou...). Co se týká svateb, za těmi ráda cestuji po celé republice, případně kdekoliv po světě..Pokud máte také zájem o focení není nic jednoduššího, než se ozvat přes kontaktní formulář na této stránce nebo mi přímo napsat na:

Kontakt

Tel: +420608259075

Email: foto@nikolobrova.cz

Studio

Náměstí Bratří Synků

140 00 Praha 4 Nusle

Thanks for submitting!

bottom of page