top of page

VÁNOČNÍ FOCENÍ

INFORMACE A CENÍK

Chcete památku na to, jak vypadá Vaše rodina právě teď?  Sama vidím, jak rychle s dětmi všechno letí a jak důležité je zaznamenávat všechno, co bude za pár měsíců zase úplně jinak. 

Lepší vánoční dárek pro rodiče nebo prarodiče vymyslíte těžko - ať už fotky zhmotníte do kalendáře, do rámečku, vytvoříte z nich puzzle nebo leporela, darujete vzpomínku, na kterou se budou rádi koukat i za mnoho let. 

Obrázek WhatsApp, 2023-10-06 v 13.18.19_5c4b0723.jpg

Namixujte si focení podle představ

Nemusíte se rozhodovat, jestli chcete fotit v ateliéru, interiérech nebo půjdeme fotit ven - můžeme vše zkombinovat a využít všech možností.  

V rámci většího balíčku bude dost času vymyslet i kombinaci Vánočního focení a třeba podzimního/zimního focení venku v parku. Všechno je jen o domluvě a Vašich preferencích. :)

Poskytnu nám zázemí

Pokud se nedomluvíme jinak, focení probíhá v Praze v ateliéru na Náměstí Bratří Synků, interiéru nebo i venku dle počasí a domluvy. Po Praze moc ráda dorazím i k Vám domů nebo se můžeme sejít  v jiných zajímavých a světlých prostorech, pokud je máte k dispozici. Důležité je, že se nemusíte bát, že bych Vám zrušila termín, i kdybychom chtěli fotit venku a chytla nás velká nepřízeň počasí - máme plán B a jednoduše se můžeme kdykoliv přesunout dovnitř do ateliéru. :)  

DSC05209aMn.jpg

Vizážistka vždy k ruce

Pokud se rozhodnete si připlatit služby vizážistky (což vřele doporučuju, protože to jak fotky, tak zážitek z focení vynese o level výš :)), můžete se spolehnout na to, že tu bude celou dobu focení s námi, aby mohla kontrolovat Váš bezchybný vzhled a kdykoliv během focení upravit či úplně změnit jak účes, tak líčení. Je to nadstandartní přístup, který mám s mými vizážistkami dlouhodobě domluvený, protože focení s dětmi může být někdy velká divočina a zábava a je super mít možnost i v průběhu focení vše zase uvést do původně zamýšleného stavu :)

Zároveň se nemusíte bát - líčení a úprava vlasů trvá asi hodinku a za tu dobu budu děti buď fotit nebo je zabavím tak, abyste si líčení mohla užít co nejvíc. 

DSC08137aMn.jpg

Stylingové rady

Nevíte co na sebe? Máte u nás hned dvě možnosti - buď si zaplatíte služby stylistky, která vše zařídí od začátku do konce za Vás nebo dáte na naše ověřené rady a tipy a dáme to dohromady z věcí, co máte v šatníku Vy s tím, co mám k dispozici v ateliéru já :) Každopádně se nemusíte bát, že Vás v tom nechám, dokážeme tu zázraky i s pár základními kousky :) 

IMG_0102-2aMn.jpg
Kotva 1
DSC05209aMn.jpg
Obrázek WhatsApp, 2023-10-06 v 13.19.05_f79c974a.jpg

Uvolněná a příjemná atmosféra

 

Při rodinném focení je zásadní pohoda dětí, takže počítám s tím, že je třeba vyjít vstříc hlavně jejich potřebám - nakrmit/přebalit/dát si pauzu/... na všechno bude dost času, zároveň Vás nebudu trápit tří hodinovým focením. Při odchodu ode mě nebudete chápat, proč jste se báli krkolomného pózování a toho, že všechno bude trapné, ale budete odcházet s novým pohledem na to, že focení může být i zábava..i Vaše děti - slibuju ! :) 

Vybíráte si Vy !

 

* Po focení Vám zašlu odkaz na album s náhledy fotek, ze kterých si potom vyberete fotky Vy sami z pohodlí domova. Pokud budete nerozhodní, moc ráda s výběrem pomůžu, ale nemusíte se bát toho, že byste neměli šanci si o nich sami rozhodovat :) 

(Nebojte, žádné neupravené fotky ode mě jinak nedostanete, ty slouží jenom k Vašemu výběru a zůstanou u mě v šuplíku, kdybyste se do budoucna rozhodli dovybrat další fotky k úpravě).

 

  

* Doba realizace je obvykle 2 – 14 dní od zaslání Vámi vybraných fotografií, může se lišit na základě sezónního vytížení. 

backstage pc.jpg
DSC05209aMn.jpg

Fotografie okamžitě u vás 

Fotky zvládnu většinou upravit do pár dní od Vašeho výběru, takže se nemusíte bát žádného dlouhého čekání. Dostanete je samozřejmě v hi-res (vysokém rozlišení) i low-res (zmenšené) a to nejpohodlnější a nejrychlejší možnou cestou - přes webovou úschovnu. Jestli si je potom budete chtít vytisknout už bude jen na Vás :) 

273789981_246978127631274_3967291666819858767_n.jpg

Těším se na Vás :)

273815141_336832171669083_5209108155372393098_n.jpg

Ceník

Menší balíček:  2.900,-

      

obsahuje:

 

- cca 45 minut focení v interiéru/exteriéru/ateliéru   

 

-  5 výsledných upravených vyretušovaných fotografií vč. převodu do černobílé verze u všech fotografií

 

 

 

Cena zároveň zahrnuje možnost využití ateliéru, stylingovou konzultaci vč. jedné změny outfitu, aby byly fotky různorodější, plně vedené focení vč. rad, jak pózovat, když si nejste jistí a drobné občerstvení (káva/čaj/voda) je samozřejmostí. :)

 

Každá další upravená fotografie + 250,-/foto

Stálí klienti (fotili jsme spolu aspoň 1x a víc) dostávají vždy mnou vybrané fotky jako dárek navíc :) 

Větší balíček:  4.500,-

      

obsahuje:

 

- cca 1,5 hodiny focení v interiéru/exteriéru/ateliéru   

 

-  8 výsledných upravených vyretušovaných fotografií vč. převodu do černobílé verze u všech fotografií

 

 

 

Cena zároveň zahrnuje poskytnutí zázemí pro přípravu na focení (líčení, česání), možnost využití ateliéru, stylingovou konzultaci vč. několika změn outfitů, aby byly fotky co nejrůznorodější, plně vedené focení vč. rad, jak pózovat, když si nejste jistí a drobné občerstvení (káva/čaj/voda) je samozřejmostí. :)

 

Každá další upravená fotografie + 250,-/foto

Stálí klienti (fotili jsme spolu aspoň 1x a víc) dostávají vždy mnou vybrané fotky jako dárek navíc :) 

Služby navíc: 

Make-Up Artist:

- služby profesionální vizážistky, která se postará o Váš bezchybný vzhled po celou dobu focení vč. úpravy vlasů dle Vašeho přání: 2.500,- 

 

Styling

 

- stylistka připraví několik stylingů přímo Vám na míru a její služby lze dle domluvy rozšířit o více stylingů či např. společný nákup do Vašeho šatníku

- cena se odvíjí od domluveného rozsahu (styling z Vaší garderoby nebo kompletní servis přinesení oblečení z obchodů...)
Pro bližsí informace stačí napsat .)   

Kotva 3
Kotva 2
bottom of page