top of page

PIN-UP

INFORMACE A CENÍK

Milujete retro styl a Pin-Up girls jsou podle vás pořád nepřekonaným sexsymbolem? Co si vyzkoušet být jednou z nich a odnést si výjimečné fotky na památku?

 


Namixujte si focení podle představ

Nemusíte se rozhodovat, jestli chcete fotit v ateliéru, interiérech nebo půjdeme fotit ven - můžeme vše zkombinovat a využít všech možností. Stejně tak si můžete na focení přijít pro Pin-Up fotky, ale můžeme zvládnout i civilní portréty, byznys foto a třeba i nějaké sexy fotky navíc - pokud nám to dovolí čas, není nejmenší problém Vám ve Vašich požadavcích vyjít vstříc. 

 

Poskytnu nám zázemí

Pokud se nedomluvíme jinak, focení probíhá v Praze v ateliéru na Náměstí Bratří Synků, kde poskytnu zázemí k líčení a úpravě vlasů a taky můžeme využít krom jiného výjimečný "50´s bar" inspirovaný americkými bary tak typickými pro toto období. 

Vizážistka vždy k ruce

Pokud se rozhodnete si připlatit služby vizážistky (což vřele doporučuju, protože to jak fotky, tak zážitek z focení vynese o level výš :)), můžete se spolehnout na to, že tu bude celou dobu focení s námi, aby mohla kontrolovat Váš bezchybný vzhled a kdykoliv během focení upravit či úplně změnit jak účes, tak líčení. Co se týká Pin-Up líčení a úpravy vlasů, je tak typické a náročné, že rozhodně doporučuji neváhat s využitím služeb mých šikovných a ověřených vizážistek pro dokonalý výsledek. 

 

Stylingové rady a zapůjčení oblečení

Nevíte co na sebe? To chápu, ne každá z nás má doma retro šatník :) Máte u nás hned dvě možnosti - buď si zaplatíte služby stylistky, která vše zařídí od začátku do konce za Vás nebo dáte na naše ověřené rady a tipy a dáme to dohromady z věcí, co máte v šatníku Vy s tím, co mám k dispozici v ateliéru já :) Každopádně se nemusíte bát, že Vás v tom nechám, dokážeme tu zázraky i s pár základními kousky :) 

Můj šatník pro Pin-Up focení zahrnuje nejen sukně, topy, šaty, boty, čelenky a šátky do vlasů, šperky a dalších mnoho rekvizit k zapůjčení. 

Uvolněná a příjemná atmosféra

Jestli si na něčem skutečně zakládám, tak je to to, že se u mě na focení budete spíš cítit jako na kafi s kamarádkou - a nejspíš probereme i podobná témata, když budete chtít :) Při odchodu nebudete chápat, proč jste se báli krkolomného pózování a toho, že všechno bude trapné, ale budete odcházet s novým pohledem na to, že focení může být i zábava.. slibuju ! :)  U Pin-Up focení to platí dvojnásob, protože tyhle fotky mají být v první řadě zábava :) 

Vybíráte si Vy !

 

* Po focení Vám zašlu odkaz na album s náhledy fotek, ze kterých si potom vyberete fotky Vy sami z pohodlí domova. Pokud budete nerozhodní, moc ráda s výběrem pomůžu, ale nemusíte se bát toho, že byste neměli šanci si o nich sami rozhodovat :) 

(Neupravené fotky jinak neposkytuju, ty slouží jenom k Vašemu výběru a zůstanou u mě v šuplíku, kdybyste se do budoucna rozhodli dovybrat další fotky k úpravě).

 

  

* Doba realizace je obvykle 2 – 14 dní od zaslání Vámi vybraných fotografií, může se lišit na základě sezónního vytížení. 

Fotografie okamžitě u vás 

Fotky zvládnu většinou upravit do pár dní od Vašeho výběru, takže se nemusíte bát žádného dlouhého čekání. Dostanete je samozřejmě v hi-res (vysokém rozlišení), zmenšené (pro snadné vkládání na net) a to nejpohodlnější a nejrychlejší možnou cestou - přes webovou úschovnu.

Jestli si je potom budete chtít vytisknout už bude jen na Vás :) 

Ceník

Základní balíček:  4.900,-

      

obsahuje:

 

- cca 1,5 hodiny focení v interiéru/exteriéru/ateliéru   

 

-  7 výsledných upravených vyretušovaných fotografií vč. převodu do černobílé verze u všech fotografií

 

 

 

Cena zároveň zahrnuje poskytnutí zázemí pro přípravu na focení (líčení, česání), možnost využití ateliéru, stylingovou konzultaci vč. několika změn outfitů, zapůjčení rekvizit, šatů, doplňků do vlasů i bižuterie, aby byly fotky co nejrůznorodější, plně vedené focení vč. rad, jak pózovat, když si nejste jistí a drobné občerstvení (káva/čaj/voda) je samozřejmostí. :)

 

Každá další upravená fotografie + 300,-/foto

SPECIÁLNÍ cena pro STÁLÉ klienty (fotili jsme spolu aspoň 1x a víc) za základní balíček 3.200,- + jako vždy mnou vybrané fotky jako dárek navíc :) 

Služby navíc: 

Make-Up Artist:

- služby profesionální vizážistky, která se postará o Váš bezchybný vzhled po celou dobu focení vč. úpravy vlasů dle Vašeho přání: 3.000,- 

 

Styling

 

- stylistka připraví několik stylingů přímo Vám na míru a její služby lze dle domluvy rozšířit o více stylingů či např. společný nákup do Vašeho šatníku

- cena se odvíjí od domluveného rozsahu (styling z Vaší garderoby nebo kompletní servis přinesení oblečení z obchodů...)
Pro bližsí informace stačí napsat .)   

bottom of page