top of page

PORTRÉTY

INFORMACE A CENÍK

Chcete si udělat radost, získat sebevědomí, vidět se z nové perspektivy, chcete novou profilovku, potřebujete fotky na CV, seznamku, do svého portfolia nebo na web? Můžete chtít zaznamenat životní jubileum nebo dárek pro blízkého k Valentýnu, na Vánoce nebo třeba k narozeninám...?

Důvodů, proč můžete potřebovat svůj portrét je nesčetně - v dnešní diginální době nás naše profilovky a fotky prezentují na každém kroku a tak je dobré jim věnovat patřičnou péči. Vždy se snažím o to, abyste to byli hlavně Vy, i když budete stát v cizím a ne uplně přirozeném prostřední fotoateliéru nebo budeme fotit venku či třeba v kavárně, vždycky se budu snažit o Váš přirozený úsměv a tak uvolněnou atmosféru, abyste skoro zapomněli, že fotíme.. :) Co můžete čekat dál? 

Namixujte si focení podle představ

Nemusíte se rozhodovat, jestli chcete fotit v ateliéru, interiérech nebo půjdeme fotit ven - můžeme vše zkombinovat a využít všech možností. Stejně tak si můžete na focení přijít např. pro rodinné fotky, portrét, byznys foto a třeba i nějaké sexy fotky navíc, pokud nám to dovolí čas, není nejmenší problém Vám ve Vašich požadavcích vyjít vstříc. 

 

Poskytnu nám zázemí

Pokud se nedomluvíme jinak, focení probíhá v Praze v ateliéru na Náměstí Bratří Synků, interiéru nebo i venku dle počasí a domluvy, ale je možné fotit i u  Vás doma či v jiných zajímavých a světlých prostorech, pokud je máte k dispozici. 

Vizážistka vždy k ruce

Pokud se rozhodnete si připlatit služby vizážistky (což vřele doporučuju, protože to jak fotky, tak zážitek z focení vynese o level výš :)), můžete se spolehnout na to, že tu bude celou dobu focení s námi, aby mohla kontrolovat Váš bezchybný vzhled a kdykoliv během focení upravit či úplně změnit jak účes, tak líčení. 

 

Stylingové rady

Nevíte co na sebe? Máte u nás hned dvě možnosti - buď si zaplatíte služby stylistky, která vše zařídí od začátku do konce za Vás nebo dáte na naše ověřené rady a tipy a dáme to dohromady z věcí, co máte v šatníku Vy s tím, co mám k dispozici v ateliéru já :) Každopádně se nemusíte bát, že Vás v tom nechám, dokážeme tu zázraky i s pár základními kousky :) 

Uvolněná a příjemná atmosféra

Jestli si na něčem skutečně zakládám, tak je to to, že se u mě na focení budete spíš cítit jako na kafi s kamarádkou - a nejspíš probereme i podobná témata, když budete chtít :) Při odchodu nebudete chápat, proč jste se báli krkolomného pózování a toho, že všechno bude trapné, ale budete odcházet s novým pohledem na to, že focení může být i zábava.. slibuju ! :) 

Vybíráte si Vy !

 

* Po focení Vám zašlu odkaz na album s náhledy fotek, ze kterých si potom vyberete fotky Vy sami z pohodlí domova. Pokud budete nerozhodní, moc ráda s výběrem pomůžu, ale nemusíte se bát toho, že byste neměli šanci si o nich sami rozhodovat :) 

(Neupravené fotky jinak neposkytuju, ty slouží jenom k Vašemu výběru a zůstanou u mě v šuplíku, kdybyste se do budoucna rozhodli dovybrat další fotky k úpravě).

 

  

* Doba realizace je obvykle 2 – 14 dní od zaslání Vámi vybraných fotografií, může se lišit na základě sezónního vytížení. 

Fotografie okamžitě u vás 

Fotky zvládnu většinou upravit do pár dní od Vašeho výběru, takže se nemusíte bát žádného dlouhého čekání. Dostanete je samozřejmě v hi-res (vysokém rozlišení), zmenšené (pro snadné vkládání na net) a to nejpohodlnější a nejrychlejší možnou cestou - přes webovou úschovnu.

Jestli si je potom budete chtít vytisknout už bude jen na Vás :) 

Ceník

Základní balíček:  4.500,-

      

obsahuje:

 

- cca 1,5 hodiny focení v interiéru/exteriéru/ateliéru   

 

-  7 výsledných upravených vyretušovaných fotografií vč. převodu do černobílé verze u všech fotografií

 

 

 

Cena zároveň zahrnuje poskytnutí zázemí pro přípravu na focení (líčení, česání), možnost využití ateliéru, stylingovou konzultaci vč. několika změn outfitů, aby byly fotky co nejrůznorodější, plně vedené focení vč. rad, jak pózovat, když si nejste jistí a drobné občerstvení (káva/čaj/voda) je samozřejmostí. :)

 

Každá další upravená fotografie + 250,-/foto

SPECIÁLNÍ dárek pro STÁLÉ klienty (fotili jsme spolu aspoň 1x a víc) - k základnímu balíčku dostanete mnou vybrané fotky jako dárek navíc :) 

Služby navíc: 

Make-Up Artist:

- služby profesionální vizážistky, která se postará o Váš bezchybný vzhled po celou dobu focení vč. úpravy vlasů dle Vašeho přání: 2.500,- 

 

Styling

 

- stylistka připraví několik stylingů přímo Vám na míru a její služby lze dle domluvy rozšířit o více stylingů či např. společný nákup do Vašeho šatníku

- cena se odvíjí od domluveného rozsahu (styling z Vaší garderoby nebo kompletní servis přinesení oblečení z obchodů...)
Pro bližsí informace stačí napsat .)   

bottom of page